Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny

Kde nás nájdete

Celá administratíva i ubytovacie oddelenie sa nachádzajú na prízemí výškovej budovy. Bližšie vás usmerní veľká informačná tabuľa pri ceste (otočisko autobusov), alebo vás usmernia pracovníci vrátnej služby na jednotlivých kontrolných stanovištiach objektov, prípadne sa stačí spýtať okoloidúcich.

Hlavná vlaková stanica

Autobus č. 93 na zastávku Zochova (3. zastávka). Prestup na autobus 39, prípadne 31 (premáva len počas školského roka). Konečná zastávka - Cintorín Slávičie údolie.

Autobusová stanica Mlynské nivy

• Autobus č. 70 smer Nový most, vystúpiť na konečnej. Prestúpiť na autobus č. 30, 37, 28 vystúpiť na PKO. Prestup na autobusy 39, alebo 31 (premáva len počas školského roka) vystúpiť na konečnej - Cintorín Slávičie údolie.
  • Trolejbus 206, 208 na Kolárovo námestie (3. zastávka). Presun asi 4 minúty na zastávku Námestie 1. mája, odtiaľ autobusy 39, 31 (premáva len počas školského roka) vystúpiť na konečnej - Cintorín Slávičie údolie.
  • Trolejbus 210 na zastávka Račianske mýto (4. zastávka). Prestup na autobusy 39, 31 (premáva len počas školského roka) vystúpiť na konečnej - Cintorín Slávičie údolie.

Autom

Po dialničnom obchvate smer Brno, po prejdení mostu Lafranconi bude značka upozorňujúca na odbočku do Mlynskej doliny. Treba odbočiť, zídete z mosta a dostanete sa k semaforom pri STV. Prejsť popri STV na koniec ulice, kde sa nachádza Vysokoľkolské Mesto Ľudovíta Štúra - Mlyny. Vstup do areálu internátov autom je možný na základe vytlačenia lístka z parkovacieho stojanu, pričom prvých 10 minút v areáli je bezplatných. Potom začína plynúť hodinová sadzba 0,50€/hod.