Dobrá správa: VENZA je otvorená

23. 02. 2021 11.33 hod.

Príjemná správa pre všetkých! Vaša obľúbená stravovacia prevádzka VENZA je otvorená.

Otváracie hodiny (pondelok - piatok): 7.00 - 20.30 hod.

Výdaj raňajok: od 7.00 do 10.30 hod.

Hlavné jedlá: od 11.00 do 20.30 hod.

Máme dobré správy aj pre stravníkov, ktorí nemôžu alebo nechcú jesť jedlá s múkou. Každý deň bude v ponuke minimálne jedno jedlo neobsahujúce múku.

Pripomíname, že vzhľadom na epidemiologickú situáciu aj vo VENZE stále platia hygienické a bezpečnostné opatrenia:

• Vstup do jedálne je možný len s prekrytými hornými dýchacimi cestami (ochranné rúško, šatka, šál).
  • Návštevník je povinný si pri vstupe vydezinfikovať ruky.
  • Návštevník je povinný zachovávať odstupy medzi osobami minimálne 2 metre (pri výdaji jedla, aj pri platbe pri pokladni).

Momentálna situácia neumožňuje stravovanie v priestoroch prevádzky a jedlo Vám zabalíme zdarma so sebou.

NOVINKA!

Mávate ťažké ráno a nechce sa Vám ani len vyliezť z postele, nie to ešte z izby? Na druhej strane by ste si veľmi radi dali dobré a sýte raňajky? Máme pre Vás skvelé riešenie! VENZA od 15. februára robí donášku raňajok priamo na Vašu izbu. Raňajkové menu a spôsob jeho objednania nájdete tu:

• Žiadosť o doručení raňajok je potrebné zaslať deň vopred do 20.00 hod, žiadosť musí obsahovať blok a jeho označenie, poschodie, číslo izby, kontaktné telefónne číslo a fotku ISIC-u (aby sme mohli na jedlo prideliť dotáciu).
  • Študent musí mať dostatočné finančné prostriedky na karte.
  • Raňajky následne budú doručované denne medzi 8.00 až 9.00 hod.
  • Rozvrh rozvozu podľa blokov: AD 8.00 - 8.30, VB a MI 8.30 - 9.00 hod.