Mlyny UKUniverzita Komenského v Bratislave

OTVORENIE TELEKOM ŠTUDOVNÍ

Pozývame vás na otvorenie Deutsche Telekom študovní na VBA na 11. a 13. poschodí.

17. 05. 2022 14.34 hod.
  • Akcia sa bude konať 25. 5. 2022 od 17.00 do cca 18.30 h. Súčasťou otvorenia bude aj krátky program. Začneme oficiálnym otvorením a slávnostným prestrihnutím pásky s predstaviteľmi firmy Deutsche Telekom Services Europe a Univerzity Komenského. Od 17.15 h sa začne v študovni na 13. a 11. poschodí program, na ktorý sa môžete prihlásiť. V študovni na 13. poschodí na vás bude čakať diskusia s výkonným riaditeľom DTSE, Marekom Rešovským. V študovni na 11. poschodí vás bude čakať workshop s HR managermi z DTSE na tému „Ako napísať neprehliadnuteľný životopis?“.
  • Z kapacitných dôvodov sa môžete prihlásiť na program len do jednej študovne. V každej študovni pre vás samozrejme bude zabezpečené občerstvenie a drobné pozornosti od DTSE.
  • Počet prihlásených je limitovaný, takže s registráciou neváhajte.

Mám záujem o:

Tešíme sa na vás!