Uvoľnenie opatrení na Mlynoch UK

Milí ubytovaní, vzhľadom na aktuálne priaznivú epidemickú situáciu na našom internáte a v Bratislave budú od dnes znovu možné návštevy ubytovaných medzi izbami a blokmi.

11. 11. 2020 14.14 hod.

Upozorňujeme, že v izbe môže byť maximálne toľko osôb, koľko lôžok izba má (tzn. v trojlôžkovej izbe môžu byť naraz traja ľudia a pod.).

Stále však platí zákaz návštev neubytovaných osôb a žiadame vás aj o dodržiavanie nočného pokoja. Rovnako platí zákaz zhromažďovania sa osôb v interiéri aj v exteriéri.

Veríme, že možnosť návštev vám zlepší náladu a rozveselí vás počas týchto dní.

Buďte aj naďalej zodpovední, dodržiavajte protiepidemické pravidlá, noste rúško, často si umývajte ruky, nepožičiavajte si príbor či poháre a pravidelne vetrajte izby.

Príkaz riaditeľa o hygienických a bezpečnostných opatreniach pre ubytovacie zariadenie Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra – Mlyny v záujme predchádzania vzniku a šírenia ochorenia COVID-19