Výzva riaditeľa: Prosím, dajte nám čas

Prečítajte si prosbu riaditeľa internátov VMĽŠ - Mlyny UK smerovanú k vám, milé študentky a študenti.

29. 04. 2020 21.36 hod.

Milé študentky, milí študenti,

odubytovanie má väčšina z vás úspešne za sebou. Ďakujeme za váš disciplinovaný prístup a trpezlivosť, aj vďaka tomu prebehlo všetko hladko. Život na internátoch sa však vôbec nezastavil. Od 23. apríla sú internáty v oficiálnom stave pohotovosti kvôli záujmu nadriadených inštitúcií využiť kapacity našich internátov na karanténne účely. Všetci máme plné ruky práce s prípravou nášho komplexu na novú situáciu.

Vieme, že mnohých z vás trápia otázky ohľadom vrátenia kaucií, stabilizácie izieb, letného ubytovania, či stratených - zabudnutých vecí na izbe.

Pravdou však je, že vzhľadom na stav pohotovosti momentálne nie je v našich silách tieto otázky riešiť a zabezpečiť ich vybavenie. Chcem vás uistiť, že všetky záväzky nášho internátu voči vám vyrovnáme, akonáhle to bude možné. Zároveň všetky ďalšie informácie k možnostiam ubytovania v budúcom období sa dozviete hneď ako to bude aktuálne.

Prosím vás preto o pomoc. Prosím vás, aby ste nám do 10. mája nepísali maily ani správy na FB stránke k bežnej agende. Naozaj nie je v našich ľudských silách na ne reagovať, zároveň personálne kapacity kolegov, ktorí sa tomu venujú, nutne potrebujeme na riešenie urgentných situácií.

Ďakujem Vám,

Peter Petro

Riaditeľ Mlyny UK

P.S.: Ak ste pri odubytovaní zabudli na vašich izbách nejaké osobné veci a kolegovia ich pri upratovaní nájdu, zabudnuté veci automaticky odovzdáme našim kolegyniam na dispečingu. Vašu požiadavku, resp. žiadosť o zaslanie zabudnutej veci môžete adresovať na mlyny.udrzba@uniba.sk. V správe nezabudnite na opis zabudnutej veci a izbu, kde ste ju zabudli a v predmete správy prosím uveďte STRATY A NÁLEZY.