VIAMO je pre platiteľa nový moderný spôsob dobitia kreditu na konto e-peňaženky. Dobitie bude realizované až po pripísaní sumy na bankový účet príjemcu. Služba VIAMO predstavuje jednoduchý, rýchly, bezpečný a moderný spôsob dobitia kreditu do systému elektronickej peňaženky, realizovateľný z pohodlia domova, či počas cesty do alebo zo školy, teda doslova kedykoľvek a kdekoľvek. Prevod peňazí je uskutočnený rovnako ako v internet bankingu. Za platbu cez VIAMO sa neplatí nič navyše. Klienti bánk podporujúcich túto službu, môžu dobitie vykonať prostredníctvom mobilnej aplikácie vo svojom mobilnom telefóne alebo tablete.

Ako mať VIAMO? Registrovať sa a vytvoriť si profil na viamo.sk Mať účet v bankách zapojených do projektu VIAMO (Tatra banka, VUB a OTP). Stiahnuť aplikáciu VIAMO pre svoju banku. Aktivovať svoju aplikáciu.

Klienti Tatra banky

Klienti VUB

Klienti OTP

V aplikácii VIAMO je jednoduchý postup platby

Variabilný symbol, ktorý sa nachádza na https://konto.uniba.sk alebo na https://konto.uniba.sk/bnlogin.aspx Takto zrealizovaná transakcia sa zobrazí v internet bankingu, ako transakcia uskutočnená cez VIAMO nástroj, ktorá nie je odvolateľná. Ďalšie informácie získate na VIAMO.sk - pozrite sekciu časté otázky