Mlyny UKUniverzita Komenského v Bratislave

Pracovné ponuky

Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi preukazujúcimi plnenie požiadaviek zasielajte na emailovú adresu dana.bobokova@uniba.sk

Maliar natierač Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát - Mlyny UK

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú výšku mzdy po skončení skúšobnej doby (3 mesiace). Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami. Počas skúšobnej doby je funkčný plat nižší o 150 EUR. Ponúkaná mzda: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a ošetrovanie povrchu na maliarske a lakovacie práce.
• Natieranie, lakovanie, tmelenie a morenie rôznych predmetov a materiálov.
• Nanášanie farieb na steny a fasády interiérov a exteriérov.
• Vykonávanie pomocných prípravných prác (šmirgľovanie, čistenie, odmasťovanie, zoškrabovanie starých náterov a pod.).
• Používanie bežných maliarskych nástrojov a pomôcok (valček, štetec, špachtľa, škrabka, drôtená kefa atď.).
• Miešanie farieb, moridiel a lakov podľa zadaných parametrov projektu.
• Zodpovednosť a kontrolovanie kvality vykonanej práce a dodržiavanie BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) s ohľadom na ochranu životného prostredia.

5 dní platenej dovolenky navyše
7,5 hod. denný pracovný čas
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
MultiSport karta
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach
Možnosť využiť rekreácie v rekreačnom zariadení na Richňave, v Modre-Harmónii a v Modre -Piesok.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Osobnostné predpoklady a zručnosti

odborná spôsobilosť preukázaná výučným listom prípadne iným osvedčením, ktorou je výkon práce podmienený

Stručná charakteristika spoločnosti

Mlyny UK sú najväčším ubytovacím zariadením na území SR. Internáty sa nachádzajú v Slávičom údolí v Mlynskej doline. Kapacita viac ako 6000 lôžok je sústredená v troch objektoch - Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty. Počas akademického roka poskytujú Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl.

Pomocný pracovník Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát - Mlyny UK

900 EUR/mesiac

Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú výšku mzdy po skončení skúšobnej doby (3 mesiace). Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami. Počas skúšobnej doby je funkčný plat nižší o 150 EUR. Ponúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Čistenie a nátery kovových a drevených konštrukcií v exteriéri.
- Výpomoc pri záhradníckych prácach, sadenie stromov a polievanie.
- Pomoc pri sťahovaní a presune inventáru v rámci areálu.
- Pomoc pri nakladaní a likvidácii orezaného materiálu pri čistení pozemkov od náletových drevín a pri sezónnom zbere lístia.
- Pomoc pri kosení pojazdovou a strunovou kosačkou.
- V zimných mesiacoch čistenie chodníkov k jednotlivým objektom od snehu a ľadu a pomoc pri zimnom posype a celkovej zimnej údržbe v rozsahu pracovnej doby a pohotovostnej služby.
- Vykonávanie činností podľa potrieb prevádzky a pokynov nadriadeného.

5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas denne (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky
Stabilné a dlhodobé zamestnanie

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné vzdelanie
Manuálna zručnosť
Fyzická zdatnosť
Lojálnosť

Vodičský preukaz : skup. B - vítaný (nie je podmienka)

E-mail: poslať životopis

Údržbár - okenár/sklenár Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát - Mlyny UK

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú výšku mzdy po skončení skúšobnej doby (3 mesiace). Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami. Počas skúšobnej doby je funkčný plat nižší o 150 EUR. Tarifný plat je v rozpätí od 589,50 eur – 707,50 eur v závislosti od doby započítanej praxe. K tarifnému platu bude priznaný aj osobný príplatok v súlade s platovým poriadkom UK, ktorý môže byť až do výšky 100% tarifného platu. Ponúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava kovaní plastových a hliníkových okien a ich nastavovanie pre zabezpečenie ich plnej funkčnosti.
- Výmena izolačných skiel na plastových a hliníkových oknách a dverách.
- Výmena skiel na drevených a na kovových oknách a dverách.

5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas denne (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
MultiSport karta
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky - podľa vlastného výberu