Voľné pracovné miesta

Referent správy majetku

Referent správy majetku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexne zabezpečuje správu a evidenciu hnuteľného a nehnuteľného majetku     UK v správe VM Ľ. Štúra - Mlyny UK,

- vedie evidenciu hospodárskych prostriedkov (majetku),

- presuny a prevody majetku,

- vyraďovanie prebytočných a neupotrebiteľných hospodárskych prostriedkov,

- na základe výpisov z katastra nehnuteľnosti aktualizuje evidenciu pozemkov UK,

- eviduje prírastky a úbytky majetku,

- eviduje investičný hmotný a nehmotný majetok, zaraďuje ho do príslušných účtovných tried podľa zákona o účtovníctve a odpisových skupín,

- zabezpečuje podklady pre vyradenie nepotrebného majetku,

- vypracúva vyraďovacie protokoly a zabezpečuje ekologickú likvidáciu majetku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Zamestnanecké výhody, benefity

• 5 dní platenej dovolenky navyše
  • Denne len 7,5 hodín práce oproti štandardným 8 hodinám
  • Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
  • Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
  • Stravovanie na pracovisku
  • Príspevok na III. pilier DDS
  • Finančná odmena pri pracovných výročiach
  • Možnosť jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v správe majetku aspoň rok
Prax v sape vítaná

Informácie o výberovom konaní

Forma výberového konania: pohovor

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Kontakt:

Jana Hardoňová

jana.hardonovauniba.sk

Referent verejného obstarávania

Náplň (druh) práce

- Vykonávanie verejného obstarávania a výkon činností spojených s verejným  obstarávaním,
- výkon činností spojených s procesom verejného obstarávania,
- predpríprava a plánovanie verejných obstarávaní,
- príprava zadaných jednotlivých zákaziek.

Úplné stredné odborné vzdelanie

Kontakt: jana.hardonovauniba.sk

Sklenár

- Vykonáva jednoduché údržbárske práce,
- zasklieva bežné konštrukcie (sklenené výplne okien a dverí),
- vykonáva rezanie, brúsenie, demontáž, montáž skiel a zrkadiel,
- osádza okná a dvere.

Pracovné podmienky

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Stredné odborné vzdelanie

Kontakt: michal.zorvanuniba.sk

Pracovník správy a evidencie majetku (inventarista)

Náplň (druh) práce

- Vykonáva fyzickú kontrolu inventáru v ubytovacích a prevádzkových priestoroch,
- kontroluje hygienu a technický stav izieb, social. zariadení, chodieb, balkónov,
- prijíma inventár, skladuje inventár a vydáva inventár,
- vedie evidenciu skladovaného drobného dlhodobého hmotného majetku inventáru v príručných skladoch a hmotne zaň zodpovedá,
- zabezpečuje dopĺňanie inventáru na izbách,
- vyhotovuje inventárne zoznamy.

Pracovné podmienky

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Stredné odborné vzdelanie