Voľné pracovné miesta

Zámočník/Zvárač

Náplň (druh) práce

- všetky druhy zámočníckych prác
- odstraňuje všetky zámočnícke závady
- zvára
- udržiava a opravuje všetky kovové výrobky

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Nástup

ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

požadujeme zváračský preukaz na elektrické oblúkové zváranie - MMA, zváranie MIG - CO2

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

mail: michal.zorvanuniba.sk

Sklenár

- Vykonáva jednoduché údržbárske práce,
- zasklieva bežné konštrukcie (sklenené výplne okien a dverí),
- vykonáva rezanie, brúsenie, demontáž, montáž skiel a zrkadiel,
- osádza okná a dvere.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Kontakt: michal.zorvanuniba.sk

Pracovník správy a evidencie majetku (inventarista)

Náplň (druh) práce

- Vykonáva fyzickú kontrolu inventáru v ubytovacích a prevádzkových priestoroch,
- kontroluje hygienu a technický stav izieb, social. zariadení, chodieb, balkónov,
- prijíma inventár, skladuje inventár a vydáva inventár,
- vedie evidenciu skladovaného drobného dlhodobého hmotného majetku inventáru v príručných skladoch a hmotne zaň zodpovedá,
- zabezpečuje dopĺňanie inventáru na izbách,
- vyhotovuje inventárne zoznamy.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Cudzie jazyky:

• anglický - elementárna: A1 a A2
  • anglický jazyk nie je podmienkou, je však výhodou

Kontakt: vojtech.olahuniba.sk