Voľné pracovné miesta

Prevádzkar v jedálni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky,
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov,
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru,
- komunikácia s dodávateľmi, reklamácia tovaru,
- fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia),
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení,
- riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb,
- vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami,
- pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky,
- pracovný pomer na zástup počas rodičovskej dovolenky.

Pracovné podmienky

• Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Kontakt: jana.hardonovauniba.sk

Vrátnik, informátor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce
- Kontrola vstupov do objektu.

Pracovné podmienky

• Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

- bezúhonnosť, resp. výpis z registra trestov,
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci,
- príjemné vystupovanie.

Kontakt: jakub.janakuniba.sk

Sklenár

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

- Vykonáva jednoduché údržbárske práce,
- zasklieva bežné konštrukcie (sklenené výplne okien a dverí),
- vykonáva rezanie, brúsenie, demontáž, montáž skiel a zrkadiel,
- osádza okná a dvere.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Stredné odborné vzdelanie

Kontakt: michal.zorvanuniba.sk

Pracovník správy a evidencie majetku (inventarista)

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň (druh) práce

- Vykonáva fyzickú kontrolu inventáru v ubytovacích a prevádzkových priestoroch,
- kontroluje hygienu a technický stav izieb, social. zariadení, chodieb, balkónov,
- prijíma inventár, skladuje inventár a vydáva inventár,
- vedie evidenciu skladovaného drobného dlhodobého hmotného majetku inventáru v príručných skladoch a hmotne zaň zodpovedá,
- zabezpečuje dopĺňanie inventáru na izbách,
- vyhotovuje inventárne zoznamy.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

• anglický - elementárna: A1 a A2
  • anglický jazyk nie je podmienkou, je však výhodou

Kontakt: vojtech.olahuniba.sk