Voľné pracovné miesta

Vedúci prevádzkového úseku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave, Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra – Mlyny, Staré grunty 36, 841 04 Bratislava v zastúpení Ing. Petrom Petrom, riaditeľom v súlade so zákonom NR SR č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vypisuje výberové konanie na obsadenie funkčného a pracovného miesta:

Vedúci prevádzkového úseku

Predpoklady výkonu práce:

- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa,

- skúsenosti s predajom,

- občianska a morálna bezúhonnosť,

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Platové podmienky podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. K základnej zložke mzdy (tarifný plat) bude prirátaná ešte ďalšia zložka mzdy podľa skúseností, schopnosti, spokojnosti s vykonanou prácou.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný deň nástupu na Univerzite Komenského v Bratislave, Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra – Mlyny: 01. 02. 2020

Prihlášky do výberového konania posielajte do 18. 12. 2019 spolu so životopisom, dokladmi o vzdelaní a požadovaných znalostiach, vyhlásením o udelení súhlasu so spracúvaním osobných údajov, čestným vyhlásením o plnej spôsobilosti na právne úkony, výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace zasielajte na adresu:

Forma výberového konania: pohovor

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Kontakt: jana.hardonovauniba.sk

Vedúci ekonomického úseku

Vedúci ekonomického úseku

Predpoklady výkonu práce:

- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ekonomického zamerania,

- prax na riadiacej pozícii,

- skúsenosti z ekonomickej oblasti (účtovníctvo, rozpočtovanie),

- občianska a morálna bezúhonnosť,

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

Kontakt: jana.hardonovauniba.sk

Vedúci úseku personálneho, vnútornej správy a vonkajších vzťahov

Vedúci úseku personálneho, vnútornej správy a vonkajších vzťahov

Predpoklady výkonu práce:

- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa právnického zamerania,

- prax na riadiacej pozícii,

- skúsenosti z oblasti personalistiky,

- občianska a morálna bezúhonnosť.

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

Kontakt: jana.hardonovauniba.sk

Vrátnik, informátor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce
- Kontrola vstupov do objektu.

Pracovné podmienky

• Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

- bezúhonnosť, resp. výpis z registra trestov,
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci,
- príjemné vystupovanie.

Kontakt: jakub.janakuniba.sk

Sklenár

- Vykonáva jednoduché údržbárske práce,
- zasklieva bežné konštrukcie (sklenené výplne okien a dverí),
- vykonáva rezanie, brúsenie, demontáž, montáž skiel a zrkadiel,
- osádza okná a dvere.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Kontakt: michal.zorvanuniba.sk

Pracovník správy a evidencie majetku (inventarista)

Náplň (druh) práce

- Vykonáva fyzickú kontrolu inventáru v ubytovacích a prevádzkových priestoroch,
- kontroluje hygienu a technický stav izieb, social. zariadení, chodieb, balkónov,
- prijíma inventár, skladuje inventár a vydáva inventár,
- vedie evidenciu skladovaného drobného dlhodobého hmotného majetku inventáru v príručných skladoch a hmotne zaň zodpovedá,
- zabezpečuje dopĺňanie inventáru na izbách,
- vyhotovuje inventárne zoznamy.

• Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie