Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

VENZA

 Mňamky ako od mamky!

To je heslo našej Venzy. Študentská strava už dávno nie je o suchých rožkoch, u nás nájdete tie najlepšie jedlá, ktoré zasýtia telo a povzbudia myseľ. Gastronomické špeciality, výživné jedlá a menu pripravené s láskou aj pre vegetariánov. A to všetko za študentské ceny nájdete pod jednou strechou v priestoroch Átriových Domov na bloku k.

 

Čo ponúkame:

  • počas pracovných dní ponúkame raňajky, obedy a večere, 
  • vegánske menu a taktiež jedlá neobsahujúce múku,
  • možnosť kombinovať jednotlivé súčasti jedla, teda zvoliť si prílohy podľa vašej chuti,
  • ako platidlo použijete vašu ISIC kartu. Platba kreditným systémom zrýchľuje transakcie na pokladniach a zabezpečuje spravodlivý systém kontroly platieb s prihliadnutím na dodržiavanie zákona o poskytovaní dotácie na max. 2 hlavné jedlá denne. Na pokladniach si môžete dobiť konto na vašej ISIC karte a platby za obed sa vám budú odpočítavať priamo z neho.  Ak napríklad ukončíte štúdium a nebudete sa ďalej stravovať v našej prevádzke, zostatok na vašom konte vám bude kedykoľvek vrátený. V prípade, ak ohlásite stratu, naši pracovníci kartu zablokujú a vaše peniaze zostanú v bezpečí na konte,
  • milý, ochotný a kvalifikovaný personál, ktorého stav bude dopĺňaný podľa potreby, tak aby napĺňal podmienky komfortného stravovania,
  • v prevádzke VENZA je dostupné UK EDUROAM WI-FI pripojenie.

 

Od pondelka 23. marca je znovu možné najesť sa aj v interiéri VENZY. Stále platí možnosť dať si jedlo bezplatne zabaliť či už do vlastného obedára alebo do recyklovateľného obalu. 

 

Skvelá správa!

Ak si chcete vychutnať obed v pohodlí vašej izby, určite využite novinku VENZY. Stačí si objednať a privezú vám ho priamo až pred dvere. Obedové menu a detaily objednania nájdete tu:

  • doručenie žiadostí mailom daný deň na adresu daniela.slovakovauniba.sk do 10.00 hod.,
  • ponuku jedál nájdete na webe: https://mlyny.uniba.sk/stravovanie/venza/denne-menu-venza/
  • podmienkou je zaslanie čísla ISIC-u, alebo fotky ISIC-u, dostatočné finančné prostriedky na karte, telefónne číslo; žiadosť taktiež musí obsahovať blok a jeho označenie, poschodie, číslo izby,
  • obed bude doručovaný okolo 12.00 hod. 

 

NOVINKY!

Ako začínate svoje ráno vy? Ranná káva patrí k neodmysliteľným rituálom mnohých z nás. Vo Venze ju dostanete ku raňajkám zdarma a deň sa môže začať.

Pijete dostatok tekutín? Ak ste nad touto otázkou museli vôbec rozmýšlať, odpoveď je pravdepodobne nie. Pitný režim si môžete doplniť aj vo Venze, kde si ku každému hlavnému jedlu môžete vybrať hneď z niekoľkých druhov nápojov.

V našom jedálnom lístku pribudla novinka, ktorá poteší ľudí, ktorí nemôžu jesť jedlá obsahujúce múku. Každý deň je v ponuke minimálne jedno jedlo neobsahujúce múku.

Od 15. februára je znovu otvorená prevádzka VENZY.
Tím Mlyny UK