Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

EAT and MEET

 

Využite možnosť a príďte sa najesť do štýlovej jedálne Eat & Meet v priestoroch bývalej hornej jedálne – Átriaky, blok C/D.

 

Ponúkame vám celodenné stravovanie od pondelka do piatka aj s raňajkami a víkendové obedy a večere. Každý deň pripravujeme vždy čerstvé dva druhy polievok, minimálne 7 druhov hlavných jedál, rozličné prílohy, ktoré si môžte zvoliť podľa chuti, svieže šaláty, dezerty a veľa iného. Taktiež celodenne si môžte u nás objednať od kuchárov rozličné druhy zapečených toastov. K jedlu ponúkame okrem čaju a sódy zdarma aj platené soft drinky, kávu, čaj a džúsy.

 

So študentskou kartou ISIC platí dotácia na menu, preto ceny už od:

·        raňajky 0,50€

·        obedy a večere 0,70€

 

V prípade, že si chcete jedlo zobrať so sebou, stačí požiadať našich kuchárov a tí vám radi jedlo zabalia do praktických boxov.

 

Alergikom a celiatikom sa snažíme pomôcť ohľadom zverejňovania čo možno najpresnejších informácií o jedlách, avšak celouniverzitný softwér nám rozsahovo neumožňuje napísať všetky predpísané informácie. Označené ich nájdete na popiskách pri výdaji jedál a taktiež aj na tabuliach pred vstupom do jedálne.

 

1+1 zadarmo v deň vašich narodenín - ak sa pri platbe svojho menu preukážete pokladníčke, že máte narodeniny, tak vám a jednej ďalšej osobe, ktorá bude s vami radi zaplatíme menu.

 

Pravidelne vám prinášame súťaže o atraktívne ceny a stáli zákazníci u nás si po každom nákupe môžu vhodiť vyplnený pokladničný blok do osudia a tým zvýšia svoju šancu na výhru.

 

Budeme sa tešiť, keď nás prídete navštíviť a ochutnáte jedlo z našej kuchyne a prípadne nám dáte vedieť vaše postrehy a návrhy. Môžete nám napísať správu na www.eatandmeet.sk/contact, alebo nás najdete aj na facebooku “Eat and Meet”